• Dla uczniów i rodziców

• Haft matematyczny 🧵

Meldujemy wykonanie zadanie 10 z modułu X - Boże Narodzenie z projektu (Nie)zwykła matematyka!

Uczniowie klasy IV i V zrealizowali kolejne zadanie projektowe. Po pokonaniu trudności związanych z nawlekaniem igły i wiązaniem supełków wykonali kartki świąteczne za pomocą haftu matematycznego.

Organizatorem zajęc była pani Alicja Jarzynka

• Mikołajki na matematyce ➗🤶➕

Nasi uczniowie - 6 grudnia - mikołajkowe upominki znaleźli nie tylko w swoich domach. Miłe niespodzianki czekały na nich również w szkole. Wśród wielu ”prezencików” były też i te, które odnaleźć można było na lekcjach matematyki.

Podczas mikołajkowych zajęć uczniowie klas IV-VIII utrwalali zdobytą wiedzę i umiejętności podejmując różne wyzwania. Mogli na przykład sprawdzić swoją znajomość rozwiązywania zadań tekstowych, które były ukryte pod kodami QR. Klasy starsze mieli też okazję do popisania się wiedzą na temat układów współrzędnych gdzie znajdował się zakodowany obrazek. Każdy uczeń otrzymał Mikołajkowy Bon Matematyczny, zawierające między innymi: Zdobądź piątkę za aktywność, a drugą dostaniesz gratis, + 2 punkty na kartkówce itd

Niedziela 12.05.2024